Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 IK Copy 80g 500coli/top

Număr anunț
DA22335457
Autoritate contractantă
Teatrul National de Opera si Balet "Oleg Danovski (CUI 16752484)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,80 RON
Valoare atribuită
233,80 RON
Data publicării
04.02.2019 11:23
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,80 RON

din 233,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.