Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA TERMICA DAIKIN 24 KW

Număr anunț
DA21788435
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
TOTAL 90 SRL (CUI RO15826800)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.370 RON
Valoare atribuită
4.370 RON
Data publicării
19.11.2018 14:52
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.370 RON

din 4.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.