Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Scarificare teren
- Număr anunț
- DA21398387
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
- Furnizor / câștigător
- MARIUS B. ARHITECTURA 15 SRL (CUI 35416022)
- Cod CPV
- 77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare finală
- 60.000 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 10:55
- Data finalizării
- 10.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.