Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rafturi de carti

Număr anunț
DA21790568
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39153100-0 · Rafturi de carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,50 RON
Valoare atribuită
781,50 RON
Data publicării
19.11.2018 17:06
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,50 RON

din 781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.