Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

Midiana Zilnic 3mg/0.03mg*28cpr.film, Cerazette 0.075mg*84cpr.film (DESOGESTRELUM),Belara*21cpr.film

Număr anunț
DA21429417
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480,55 RON
Valoare atribuită
2.427,35 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 20:52
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 22:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.427,35 RON

din 2.480,55 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 53,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.