Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRIDION 100MG/ML SOL INJ 2ML X 10FL (SUGAMMADEXUM)

Număr anunț
DA22351288
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.065 RON
Valoare atribuită
3.065 RON
Data publicării
06.02.2019 09:57
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.065 RON

din 3.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.