- Număr anunț
- DA21682677
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
- Cod CPV
- 15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,60 RON
- Valoare atribuită
- 226,60 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:01
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,60 RON
din 226,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro