Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF CVA- Electropompa orizontala, vas expansiune

Număr anunț
DA22348644
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.101 RON
Valoare atribuită
5.101 RON
Data publicării
05.02.2019 15:41
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.101 RON

din 5.101 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.