Ofertă acceptată Cumpărare directă

COVOR DE SCENA

Număr anunț
DA22348348
Autoritate contractantă
TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
Furnizor / câștigător
LANDAU TECH SRL (CUI RO22382785)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.055 RON
Valoare atribuită
3.055 RON
Data publicării
05.02.2019 15:21
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.055 RON

din 3.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.