Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicatoare rutiere
- Număr anunț
- DA22348256
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,21 RON
- Valoare atribuită
- 504,21 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 15:14
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,21 RON
din 504,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro