Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boromir malai 1 kg

Număr anunț
DA22351725
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,84 RON
Valoare atribuită
15,84 RON
Data publicării
06.02.2019 10:19
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,84 RON

din 15,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.