Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pahar supa din polistiren , 16 OZ (470 ml) ,25buc/set

Număr anunț
DA22351251
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TERRA PLAST IMPORT SRL (CUI RO28269620)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.280 RON
Valoare atribuită
9.280 RON
Data publicării
06.02.2019 09:55
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.280 RON

din 9.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.