Ofertă acceptată Cumpărare directă

Propan centrala termica

Număr anunț
DA22350803
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MANU (CUI 18701614)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.150 RON
Valoare atribuită
6.150 RON
Data publicării
06.02.2019 09:32
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.150 RON

din 6.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.