Ofertă acceptată Cumpărare directă

PA MINERALA /PLATA 2L

Număr anunț
DA22258827
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01459 (CUI 4304550)
Furnizor / câștigător
MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.806 RON
Valoare atribuită
1.806 RON
Data publicării
21.01.2019 15:09
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.806 RON

din 1.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.