Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABONAMENT ZIAR COTIDIAN SERVUS HUNEDOARA PENTRU 1 AN
- Număr anunț
- DA22347615
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
- Cod CPV
- 22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 14:29
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro