Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de reparare drumuri prin pietruire.

Număr anunț
DA21252087
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
VITIDA CONSTRUCT SRL (CUI RO27304893)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.660,96 RON
Valoare finală
420.660,96 RON
Data publicării
19.09.2018 14:16
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.