Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA21791197
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
SHATE COM SRL (CUI RO6588300)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720,94 RON
Valoare atribuită
1.720,94 RON
Data publicării
20.11.2018 07:40
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720,94 RON

din 1.720,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.