Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA MEDICALA CU MEDIC SI AMBULANTA LA MECI DE FOTBAL COPII IN REGIM DE TURNEU

Număr anunț
DA21420951
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
DR. TURCIN SRL (CUI 16386138)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
09.10.2018 10:58
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.