Ofertă refuzată Cumpărare directă

acumulator auto 180 AH

Număr anunț
DA21379469
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
MINITERMO S.R.L. (CUI 13460825)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,95 RON
Valoare finală
852,95 RON
Data publicării
03.10.2018 14:51
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.