Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21778296
Autoritate contractantă
GRADINITA "LICURICI (CUI 4203512)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
15871260-4 · Sosuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,32 RON
Valoare atribuită
141,32 RON
Data publicării
19.11.2018 09:37
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 06:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,32 RON

din 141,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.