Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORN CU GEM
- Număr anunț
- DA21772057
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
- Furnizor / câștigător
- MIHALIV IMPEX SRL (CUI RO23146278)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,64 RON
- Valoare atribuită
- 261,64 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 12:57
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,64 RON
din 261,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro