Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse birotica papetarie, Pachet diverse materiale, produse curatenie, Grebla frunze plastic.
- Număr anunț
- DA21801672
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 4751477)
- Furnizor / câștigător
- APROV SA (CUI RO802217)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.442,62 RON
- Valoare atribuită
- 4.442,62 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:50
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.442,62 RON
din 4.442,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro