Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Palan manual cu lant TEC-U HSZ 3A – 3 tone
- Număr anunț
- DA21801437
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- SFERA SRL (CUI RO13765161)
- Cod CPV
- 42141600-5 · Palane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 711 RON
- Valoare atribuită
- 711 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:43
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
711 RON
din 711 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro