Ofertă acceptată
Cumpărare directă
parchet si accesorii
- Număr anunț
- DA21790475
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44191600-1 · Placi de parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.198,46 RON
- Valoare atribuită
- 4.198,46 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 16:44
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.198,46 RON
din 4.198,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro