Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale

Număr anunț
DA21790468
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.417,89 RON
Valoare atribuită
3.417,89 RON
Data publicării
19.11.2018 16:43
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.417,89 RON

din 3.417,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.