Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONTARE LAMPI CU CONSOLA METALICA ZINCATA
- Număr anunț
- DA21789789
- Autoritate contractantă
- COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.049,70 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 15:49
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.049,70 RON
din 1.049,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro