Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE RECHIZITE SI PAPETARIE

Număr anunț
DA21788663
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA CU POVESTI (CUI 31989779)
Furnizor / câștigător
IGUANA MEDIA SRL (CUI 34925109)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102,90 RON
Valoare atribuită
1.102,90 RON
Data publicării
19.11.2018 15:00
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102,90 RON

din 1.102,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.