Ofertă acceptată Cumpărare directă

fructe

Număr anunț
DA22272404
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAVIAN VOICU BACAU (CUI 29106817)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,36 RON
Valoare atribuită
250,36 RON
Data publicării
23.01.2019 11:03
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,36 RON

din 250,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.