Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere copiatoare, multifuncționale, imprimante și fax-uri - MCIN
- Număr anunț
- DA22268617
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.960 RON
- Valoare atribuită
- 6.960 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 17:29
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.960 RON
din 6.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro