Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radacinoase si tuberculi

Număr anunț
DA22265323
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
Cod CPV
03221100-7 · Radacinoase si tuberculi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,40 RON
Valoare atribuită
483,40 RON
Data publicării
22.01.2019 12:59
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,40 RON

din 483,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.