Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEAFA DE PORC FARA OS VACCUM UE

Număr anunț
DA21428102
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,54 RON
Valoare atribuită
189,54 RON
Data publicării
09.10.2018 15:27
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,54 RON

din 189,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.