Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru Primaria Bunesti

Număr anunț
DA21793301
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
18424500-2 · Manusi lungi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984,76 RON
Valoare atribuită
984,76 RON
Data publicării
20.11.2018 09:38
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

984,76 RON

din 984,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.