Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
CONSUMABILE VITEK
- Număr anunț
- DA22354517
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.249,35 RON
- Valoare atribuită
- 9.829,37 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2019 12:42
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.829,37 RON
din 10.249,35 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 419,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.