Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANIOS OXY FLOOR - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete cu actiune prin oxidare celulara.

Număr anunț
DA22352367
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
06.02.2019 10:52
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.