Ofertă acceptată
Cumpărare directă
supapa refulare pompa inj.R1418522047
- Număr anunț
- DA22275729
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,80 RON
- Valoare atribuită
- 418,80 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 13:48
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
418,80 RON
din 418,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro