Ofertă acceptată Cumpărare directă

supapa frana motor AE 1201

Număr anunț
DA22275699
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
23.01.2019 13:47
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.