Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ata cusut dosare dosare (macrame), 100 gr/scul, crem nevopsit
- Număr anunț
- DA22275066
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 39541140-9 · Sfori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.812,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.812,50 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 13:15
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.812,50 RON
din 2.812,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro