Ofertă refuzată Cumpărare directă

REZERVA MOP PLAT

Număr anunț
DA22350582
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,36 RON
Valoare finală
191,22 RON
Data publicării
06.02.2019 09:19
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.