Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE REACTIVI MICROBIOLOGIE - IANUARIE 2019

Număr anunț
DA22350417
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO35611503)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355 RON
Valoare atribuită
358,80 RON
Data publicării
06.02.2019 09:10
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,80 RON

din 355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.