Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUMULIN R 100UI/ML 10ML * 1 FL - INSULINE UMANE
- Număr anunț
- DA21405112
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897 RON
- Valoare atribuită
- 1.897 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 08:22
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.897 RON
din 1.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro