Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intrerupator PT 2M GW, Intrerupator aut. 10, 16A/2P
- Număr anunț
- DA22272973
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,59 RON
- Valoare atribuită
- 181,59 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 11:27
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,59 RON
din 181,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro