Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mingi handbal

Număr anunț
DA21790505
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 (CUI 4992971)
Furnizor / câștigător
MSP CHROMES S.R.L. (CUI RO34964795)
Cod CPV
37451900-3 · Mingi de handbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647,05 RON
Valoare atribuită
2.647,05 RON
Data publicării
19.11.2018 16:50
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.647,05 RON

din 2.647,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.