Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laminator DAHLE 70452, A4
- Număr anunț
- DA21790408
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,06 RON
- Valoare atribuită
- 378,06 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 16:34
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,06 RON
din 378,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro