Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI NITRIL ALBASTRE S, M, L

Număr anunț
DA22272425
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SANPETRU (CUI 15681393)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI RO26931428)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406 RON
Valoare atribuită
406 RON
Data publicării
23.01.2019 11:04
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406 RON

din 406 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.