Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie containere ginoi 1100 l si produse igiena

Număr anunț
DA22348457
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA (CUI 29122022)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.724 RON
Valoare atribuită
3.724 RON
Data publicării
05.02.2019 15:29
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.724 RON

din 3.724 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.