Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare cablu semnal pompa ABS

Număr anunț
DA22347307
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.427,20 RON
Valoare atribuită
3.427,20 RON
Data publicării
05.02.2019 14:11
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.427,20 RON

din 3.427,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.