Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Epson T6644 yellow, T6643 magenta, T6642 cyan, T6641 black pt L100, L200, L300, L210, L1300

Număr anunț
DA21800560
Autoritate contractantă
DIRECŢIA FISCALĂ LOCALĂ MEDIAŞ (CUI 14208827)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,80 RON
Valoare atribuită
361,80 RON
Data publicării
20.11.2018 13:16
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,80 RON

din 361,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.