Ofertă acceptată Cumpărare directă

Epson T7741 (C13T77414A) cartus cerneala negru original pt M100/M105/M200/L605/L655/L1455 - 140 ml

Număr anunț
DA21800250
Autoritate contractantă
DIRECŢIA FISCALĂ LOCALĂ MEDIAŞ (CUI 14208827)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94 RON
Valoare atribuită
106 RON
Data publicării
20.11.2018 13:08
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106 RON

din 94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.