Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folii protectie Noki, A4, PP, Cristal, 50 microni, transparente, deschidere sus, 100 buc./set

Număr anunț
DA21788298
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,76 RON
Valoare atribuită
62,76 RON
Data publicării
19.11.2018 14:48
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,76 RON

din 62,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.