Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie directa mobilier medical

Număr anunț
DA21788081
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M.02125 Constanta (CUI 10924181)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.369,28 RON
Valoare finală
15.369,28 RON
Data publicării
19.11.2018 14:40
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.